mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Gdy wrzucili trzeci bieg...

W sobotnie przedpołudnie nasi juniorzy znów wkroczyli na zwycięską ścieżkę. Pewną wygraną 4:0 nad Dąbskim Kraków zawdzięczają podkręceniu tempa w drugiej połowie meczu.

Do przerwy oba zespoły prezentowały się dość niemrawo. Skutkowało to wyłącznie bezbramkowym remisem do pauzy. Po zmianie stron kryspinowianie wrzucili jednak przysłowiowy "trzeci bieg" i ruszyło. Najpierw po indywidualnej szarży i wejściu z drugiej linii bramkarza gości pokonał Jakub Brzeźniak. Wreszcie w swojej trzeciej próbie receptę na golkipera rywali znalazł aktywny Krzysztof Przebinda, którego wprowadzenie mocno ożywiło poczynania młodych "lotników". Później skompletował on bowiem jeszcze drugie trafienie, ustalając wynik spotkania na 4:0. Trzecią z bramek po wysokim pressingu i trzeźwym przelobowaniu wychodzącego z bramki bramkarza Dąbskiego zdobył zaś Sebastian Wąsowicz.

Fotorelację z zawodów znajdą Państwo TUTAJ.

13.10.2018 r. - mecz ligowy: I liga okręgowa gr. 2, stadion w Kryspinowie
LKS Lotnik Kryspinów - KS Dąbski Kraków 4:0
Przebinda 61, 77, Brzeźniak 55, Wąsowicz 70

Lotnik: Olszewski - Koziara, Grzesiak, Trzaska, Biel (46 Przebinda) - Wąsowicz, Mądry, Brzeźniak, Meus - Galos, Jaskowski.